تخفیف های ویژه نوروز 1398

  مجموعه کافه آی پی نوروز 1398 را به شما کاربران عزیز تبریک گفته و سالی بسیار خوب برای شما آرزومند است.تخفیف های ویژه ای برای نوروز در نظر گرفته شده است که امکان استفاده از تاریخ 15 اسفند الی 29 ... Читать далі »

5th Mar 2019
طراحی وب سایت شخصی جهت معرفی شما

طراحی وب سایت شخصی جهت معرفی شما گرچه شبکه های اجتماعی ابزارهای مناسبی برای معرفی اشخاص می باشند اما داشتن یک سایت شخصی برای اطلاع رسانی متمرکز با دامنه انحصاری می تواند چندین برابر ... Читать далі »

24th Feb 2019
طراحی اختصاصی با تکنولوژی ASP.NET

اگر برنامه ریزی خاصی برای راه اندازی یک وب سایت دارید ، اهداف بلند مدتی را دنبال می کنید  و امکانات مورد نیاز شما فراتر از پلن های تعریف شده ما می باشد ، می توانید اهداف ، نیاز ها و امکانات ... Читать далі »

24th Feb 2019
طراحی وب سایت شرکتی

  صاحبان شرکت ها پس از ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم برای انجام فعالیتشان نیاز به معرفی خود به مخاطبان و کاربران دارند. این معرفی می تواند از طریق روش های مختلف تبلیغات انجام شود. استفاده از ... Читать далі »

24th Feb 2019
فروشگاه اینترنتی با درگاه پرداخت آنلاین

امروزه بیشتر افراد قبل از خرید یک کالا یا خدمات اولین کاری که انجام می دهند جستجو در گوگل است. با معرفی محصول یا خدمت خود در فروشگاه اینترنتی خودتان هزاران مشتری جدید پیدا کنید. با وصل شده به ... Читать далі »

1st Jan 1970